DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Konsultacje regulaminu konkursu FIO w 2014 r.

Departament Pożytku Publicznego zaprasza zainteresowane osoby i instytucje do wyrażenia swoich opinii na temat projektu „Regulaminu konkursu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w 2014 r.”. Uwagi można zgłaszać do 12 stycznia 2014.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): oprac. red.

2013-12-18, 16.09

Regulamin FIO:

DOC >>

PDF >>

Rok 2014 rozpoczyna okres programowania Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020. Departament Pożytku Publicznego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w związku z tym przygotował projekt Regulaminu konkursu na 2014 r.  W trosce o to, aby ostateczny kształt dokumentu możliwie najpełniej odpowiadał na potrzeby i oczekiwania sektora pozarządowego, zapraszamy do zgłaszania uwag i propozycji, do 12 stycznia 2014 r., pod poniższym linkiem:

http://ankiety.mpips.gov.pl/mrIWeb/mrIWeb.dll?I.Project=KONSULTACJE_FIO_2

W kolejnym tygodniu – między 13 a 17 stycznia 2014 r. – zebrane uwagi zostaną omówione z przedstawicielami Rady Działalności Pożytku Publicznego, a następnie rozpatrzone, tak aby Regulamin konkursu FIO w 2014 r. został przyjęty przez Komitet Sterująco-Monitorujący najpóźniej do końca stycznia 2014 r.

Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.


Powyższa informacja została opublikowana przez portal ngo.pl w związku z realizacją projektu "Standardy w organizacjach pozarządowych", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

data wydarzenia: od 2013-12-18 do 2014-01-12
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy - dodaj komentarz
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.